Dvoukotoučové brusky

Dvoukotoučové brusky nabízejí pomocníka do dílny pro opracování dřeva i kovu. S těmito bruskami snadno zvládnete broušení nožů, seker, dlát a dalších nástrojů, ale i zbroušení kovových obrobků např. při zámečnických pracích.

Nabízíme i stolní brusky s pomaloběžným kotoučem. Jeden kotouč těchto brusek se otáčí velmi pomalu a prochází vodní lázní. Při broušení kovových čepelí se tak nástroj neustále chladí. Tím dosáhnete kvalitnějšího nabroušení čepelí nožů, dlát, seker a dalších nástrojů. Broušení za mokra také zabraňuje přehřívání a následnému poškození materiálu teplem. 

Speciálním typem stolních brusek jsou kombinované brusky. Ty nabízejí jeden standardní kotouč pro broušení dřeva a kovu a vedle toho další přídavný nástroj podle druhu využití. My vám nabízíme stolní brusku s pásem pro broušení dřeva nebo stolní brusku s leštičkou, se kterou dosáhnete precizně rovné úpravy povrchů. 

V naší nabídce najdete stolní brusky renomovaných výrobců. Doporučujeme si prohlédnout brusky českého výrobce PROMA, který kvalitu strojů garantuje zárukou 3 roky. Drobní domácí kutilové si oblíbili i levné stolní brusky Extol Craft a Powerplus. 

banner - stolni brusky

 
979
589019795890
Značky
 
Osvětlení
Pomaloběžný kotouč
Průměr kotouče 1
Průměr kotouče 2
Třída
Výkon

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.