Elektrická stříkací pistole FERM FSG-120

Neohodnoceno
 

Elektrická stříkací pistole je ideálním nářadím pro nanášení barev na větší plochy a hůře dostupné plochy (např. strop místnosti). Díky extra dlouhému kabelu stříkací pistole FERM FSG-120 dosáhne opravdu všude. Velkou výhodou je i jednoduchý systém čištění, systém umožňuje velmi rychlé rozebrání a následné vyčištění jednotlivých komponent. 

Dostupnost Na dotaz
990 Kč    
Značka FERM
Kategorie Stříkací pistole
Záruka 3 roky
 

Elektrická stříkací pistole je ideálním nářadím pro nanášení barev, impregnací a dalších nátěrových hmot na velké plochy. Díky elektrické stříkací pistoli FERM FSG-120 dosáhnete pravidelného rozstřiku barev a uceleného povrchu. 

Pokročilá technologie stříkací pistoli minimalizuje prostřiky barev a maximalizuje pokrytí plochy. Díky tomu ušetříte barvu i čas. Měkká rukojeť pistole nabízí optimální pracovní komfort pro každého řemeslníka.

Stříkací pistole je vybavena viskozimetrem pro určení správné viskozity nanášené barvy. Při ředění barev se řiďte dle pokynů výrobce barvy. Před nalitím barvy do nádoby je vhodné připravenou barvu přefiltrovat (např. přes punčochu), aby se zabránilo blokování sacích kanálků a trysky.  

    

technická data

  • Příkon: 120 W
  • Výkon pistole: 300 g/min
  • Obsah nádobky: 800 ml
  • Průměr trysky: 0,8 mm
  • Hmotnost: 2 kg

 

Hmotnost 2.2 kg
Objem nádoby 800 ml
Výkon pistole 300 g/min

Elektrická stříkací pistole FERM FSG-120


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.