Dárkové poukazy

Sháníte dárek k narozeninám, Vánocům nebo jen tak a bojíte se, že vyberete špatně? Máme pro vás řešení. Darujte dárkový poukaz v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a nechte obdarovaného, ať si vybere sám. 

 

poukaz-cisty

jak to funguje?

V naší nabídce si vyberete z dárkového poukazu podle vašeho přání v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. Ten si přes náš objednávkový systém objednáte stejně jako jakékoliv jiné zboží z naší nabídky nářadí. Jako možnost platby doporučujeme zvolit platbu převodem. Díky zadanému variabilnímu symbolu si rychleji zvládneme spárovat vaši platbu s konkrétním dárkovým poukazem. 

uplatnění poukazu

Při uplatnění dárkového poukazu stačí zadat do poznámek k objednávce unikátní kód, který najdete na každém dárkovém poukazu v šedém rámečku. Kam zadat kód najdete i na obrázku níže. Podle tohoto kódu poznáme, že se jedná o dárkový poukaz a následně z celkové ceny objednávky odečteme hodnotu poukazu. Kódy dárkových poukazů jsou unikátní a uplatnitelné pouze jednou. 

kod

Dárkový poukaz uplatníte v našem internetovém obchodě Dilna-online.cz nebo v kamenné prodejně Hobby Market Zaječice. Zde si můžete vybrat z naší nabídky sortimentu domácích potřeb, ručního i elektronického nářadí pro kutily. 

doprava poukazu

Certifikát vám odešleme doporučeným dopisem za cenu 49 Kč v bublinkové obálce. Vytištěný certifikát vám přijde zalaminovaný a připravený na to, abyste ho mohli rovnou darovat. Vy nemusíte nic tisknout, o všechno se postaráme my. Doba dodání certifikátu je 1 až 2 pracovní dny v závislosti na vytížení ČP a našeho skladu. 

Ve výjimečných případech (tradičně před Vánoci) se může stát, že nebude některý z našich přepravců stíhat doručit dárkový poukaz včas. V takových případech vás o tom budeme s dostatečným předstihem informovat, abyste si stihli certifikát vytisknout a případně zalaminovat přímo vy sami. 

platnost poukazu

Standardní platnost poukazu jsou 3 měsíce. Pokud během této doby nestihnete dárkový poukaz využít, kontaktujte nás a domluvíme náhradní řešení. Po propadnutí poukazu nemáte nárok na vrácení peněz za poukaz. 

stornování objednávky

Při stornování objednávky zaplacené dárkovým poukazem vám vystavíme poukaz nový. Pokud budete takovou objednávku stornovat, kontaktujte nás prosím telefonicky na číslo 775 243 994 nebo emailem na info@dilna-online.cz.

ztráta poukazu

Při ztrátě poukazu nebo znehodnocení kódu nám napište email na info@dilna-online.cz s číslem objednávky poukazu (dostanete ho emailem a na papíře spolu s poukazem). Na základě tohoto čísla budeme schopni zjistit, zda poukaz byl již uplatněn, datum jeho nákupu a případně vám vystavit nový. 

Nemáte-li číslo objednávky poukazu, bohužel nejsme schopni vystavit nový poukaz jako náhradu za ztracený. 

dárkový poukaz 500 kč

dárkový poukaz 1 000 Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ 2 000 KČ

Dárkový poukaz na nářadí 500 Kč Dárkový poukaz na nářadí 1 000 Kč Dárkový poukaz na nářadí 2 000 Kč