Brusky na sádrokarton

Brusky na sádrokarton jsou speciálním druhem brusek určeným k broušení ploch tvořených sádrokartonovými deskami. Při broušení těchto desek vzniká velké množství jemného prachu, které je schopno velmi brzy zalepit všechny části excentrické, vibrační či pásové brusky a tím je zničit. Brusky na sádrokarton jsou proti tomuto prachu konstrukčně chráněny. 

Vhodným nástrojem pro toto broušení jsou sádrokartonové brusky Powerplus. Ty za nízkou cenu nabízejí velmi dobré odsávání drobného sádrového prachu. Díky tomu je broušení téměř bezprašné a životnost brusek velmi dlouhá. 

 
2499
4890124994890

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Bruska na sádrokarton 1 220 W Powerplus Poloprofi 3239
  Bruska na sádrokarton 1 220 W Powerplus
  Momentálně nedostupné Značka: Powerplus Záruka: 3 roky
  Výkonná bruska na sádrokarton ze žluté stáje značky Powerplus. S touto bruskou snadno zvládnete i náročné domácí rekonstrukce. Společně s bruskou dostanete i sběrný vak na prach. 

  2 499 Kč
 • Bruska na sádrokarton žirafa 710 W Powerplus Poloprofi 3236
  Bruska na sádrokarton žirafa 710 W Powerplus
  Momentálně nedostupné Značka: Powerplus Záruka: 3 roky
  Speciální bruska pro broušení jemného sádrokartonu. Brusky na sádrokarton využijí především řemeslníci, díky svojí ceně se ji ale oceníte při domácích rekonstrukcích. 

  3 599 Kč
 • Kombinovaná bruska na sádrokarton 710 W Powerplus Poloprofi 3245
  Kombinovaná bruska na sádrokarton 710 W Powerplus
  Momentálně nedostupné Značka: Powerplus Záruka: 3 roky
  Vyzkoušejte efektivní kombinaci brusky na sádrokarton s kruhovou i trojúhelníkovou hlavou. Oba tvary brusné plochy využijete při broušení velkých sádrokartonových i lakovaných ploch. 

  4 890 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem